انتخاب بهترین گزینه در هنگام خرید ماکروفر

تعمیر ماکروفر دیجیتال سرویس

در هنگام خرید ماکروفر ممکن است به مدل‌های متنوعی برخورد کنید که هر یک در ظرفیت‌ها و امکانات با یک دیگر متفاوت هستند. در زیر چند نکته برای انتخاب بهتر آورده شده است. با انتخاب مدل و ظرفیت مناسب دیرتر نیاز به تعمیر ماکروفر خواهید داشت.

راهنمای خرید ماکروفر

در برخی از خانوارها، ماکروفر می‌تواند مصرف خانگی زیادی داشته و مورد استفاده بیش از حد در آشپزخانه باشد.از گرم کردن غذاهای منجمد تا گرم کردن قهوه، این وسیله باید جایگاه ویژه‌ای در قلب هر خانه داشته باشد.انتخاب ماکروفر جدید برای شما می‌تواند یک ماجراجویی سرگرم کننده از انواع قابلیت‌های مختلف آن باشد. شما ممکن است هرگز نمی‌دانستید که ماکروفر شما می‌تواند دارای تنظیمات حافظه بوده تا دقیقا به خاطر داشته باشد که چقدر زمان احتیاج است تا هر غذایی آماده شود.شما می‌توانید فقط به دنبال یک محصول باشید تا کارتان انجام شود، یا می‌توانید به دنبال ماکروفری باشید که به طور اتوماتیک با داشتن برنامه‌های مختلف کار شما را راحت‌تر انجام دهد.

ماکروفر می‌تواند به خاطر داشته باشد

دنیایی را تصور کنید که در آن ماکروفر شما دقیقا پیش‌بینی می‌کند و قدرت و زمان‌بندی مشخصی را براساس تنظیم انجام می‌دهد.این چیزی است که برای ماکروفرهای تولید شده در سال‌های آینده ممکن به نظر می‌رسد.زمان هیجان انگیزی است که یکی از طرفداران غذاهای ماکروفری باشید، و ما هم به دنبال آن هستیم.حتی مدل‌های مقرون به صرفه‌تری مانند مدل‌های کلاسیک، برنامه‌های غذایی مختلفی را در خود ذخیره دارند.با قیمت پایینی می‌توانید یک ماکروفری را پیدا کنید که بتوانید با آن غذاهایی که اغلب از آنها لذت می‌برید را آماه کنید.شاید دوست داشته باشید انواع دارای پخت سریع را انتخاب کنید، اما این فقط سطح دیگری از راحتی را اضافه می‌کند. علاوه بر این، یک ماکروفری که دقیقا به خاطر داشته باشد که شما غذاهای خود را چگونه گرم کرده بودید، گزینه بسیار عالی خواهد بود.

مقدار فضا در آشپزخانه شما چقدر است

یک ماکروفر می‌تواند انواع عملکردها را داشته باشد، اما اگر فضای زیادی اشغال کند و شما فضای کافی نداشته باشید، نمی‌توانید از آن استفاده کنید. زمان خرید به مقدار فضای موجود در آشپزخانه برای قرار دادن دستگاه در آن جا توجه داشته باشید.برای آشپزخانه‌های کوچک‌تر، شما می‌توانید مدل‌های توکار را در نظر بگیرید و یا مدل‌هایی را انتخاب کنید که بتوانید در محدوده بالای فر توکار آن را نصب کنید. ماکروفرهای فشرده می‌توانند ظرفیت داخلی یک متر مکعب یا کم‌تر داشته باشند. ماکروفر بزرگ ظرفیت حدود ۱.۲ متر مکعب دارد، اما در عوض آنها فضای بیشتری را در آشپزخانه شما اشغال خواهند کرد.برای آشپزخانه‌های جمع و جور بیشتر می‌توانید از انواع توکار و یا دارای حجم کم استفاده کنید که فضای کمی را نیاز دارند. البته اندازه‌های بزرگ‌تر آنها تا ظرفیت ۲ / ۲ فوت مکعب است که می‌تواند حجم بیشتری از غذا را در مدتی کوتاه گرم کنند.

قدرت ماکروفر

در هنگام خرید شما با انواع مختلفی روبرو خواهید شد که مقدار مصرف متفاوتی دارند که هر کدام زمان  پخت و پز متفاوتی را ارائه می‌دهند.هر قدر وات دستگاه بالاتر باشد، زمان پخت کم‌تری خواهد داشت.توانایی ماکروفر برای گرم کردن مواد غذایی به مقدار توان آن بستگی دارد. به عبارت ساده‌تر، هرچه وات بالاتر باشد، قدرت بیشتر است. ماکروفرهای دارای توان بالاتر معمولا حجم بالاتری را اشغال کرده و قیمت بالاتری خواهند داشت.یک دستگاه با قدرت بیشتر، هر بشقاب غذا را در مدت کمتری گرم کرده و در مقایسه با انواع کم توان در یک زمان مشخص غذا را بیشتر گرم خواهد کرد.اگر در مورد کیفیت و طعم غذا نگران هستید، باید به یک دستگاه با قدرت حدود ۱۱۰۰ وات فکر کنید.همراه با این، اگر سرعت یک عامل مهم برای خرید ماکروفر باشد، ممکن است بخواهید در مورد زمان ذخیره شده توسط ماکروفر با انتخاب انواع  قدرت بالاتر فکر کنید.

گزینه‌های یخ‌زدایی و دو مرحله‌ای آشپزی

یکی از ویژگی‌های ماکروفر توانایی یخ‌زدایی غذای منجمد بدون بالا رفتن دمای داخلی آن است.تکنولوژی Touch Quick با استفاده از سنسورهای مخصوص که وزن و بخار داخل غذا را تشخیص می‌دهند، تا آنجایی یخ‌زدایی پیش می‌رود که دمای غذا بالا نرود.همراه با ویژگی‌های یخ‌زدایی پیشرفته، تکنولوژی آشپزی دو مرحله‌ای می‌تواند هر کسی را وسوسه کند که با این دستگاه اقدام به پخت کیک خانگی کند.

با انتخاب این ویژگی، شما می‌توانید قدرت را در یک سطح مشخص برای بازه زمانی مشخص تنظیم کنید، و هنگامی که زمان تمام شود، دستگاه با یک سطح قدرت متفاوت برای مدت زمان تنظیم دیگری تطبیق پیدا خواهد کرد.این به خصوص برای آن دستوراتی ضروری است که به شما می‌گویند غذای خود را به مدت ۲ دقیقه با قدرت ۱۰۰ درصد و سپس ۱ دقیقه به ۵۰ % گرم کنید.به جای اینکه در کنار ماکروفر قرار بگیرید و منتظر راه‌اندازی مجدد قدرت باشید، این واحد از آن مراقبت می‌کند و تنها زمانی که مراحل به پایان می‌رسد شما را مطلع می‌کند.

در عرض چند دقیقه یک ماکروفر وعده غذای سرد شما را به یک غذای گرم تبدیل کرده و قدرت آتش را در داخل چهار دیواری یک دستگاه کوچک مهار می‌کند.یکی از پرکاربردترین دستگاه‌ها در آشپزخانه بوده و کارها را بسیار آسان کرده است.حالا که شما اطلاعاتی در مورد آنچه که باعث انتخاب یک ماکروفر می‌شود، در اختیار دارید، زمان آن است که بهترین نوع که مناسب با مصرف شما است را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *