تعمیر یخچال فریزر بوش

تعمیرات یخچال فریزر بوش

هنر طراحی را تا چه حد می‌شناسید؟ اگر این جمله شما را به یاد نقاشی‌های با زغال و پاستل و مداد می‌اندازد سخت در اشتباهید. سری به فروشگاه لوازم خانگی بوش بزنید تا با دیدن یخچال فریزرهای بوش با دنیایی بسیار زیبا از طرح‌های چشم‌نواز ساخته از فلز و فایبرگلاس‌های بسیار با کیفیت نظرتان درباره طراحی عوض شود. رنگ کربنی بسیار با شخصیت در کنار زوایای گرد شده و صفحات نمایش درخشان بدون هیچ المان اضافه‌ای در ساختار طراحی، متانت و زیبایی بسیار دوست داشتنی به ظاهر یخچال فریزر بوش می‌دهد. طراحی کاربردی اصلی است که در همه مدل‌های یخچال فریزر بوش اعم از دوقلو، ساید بای ساید و یخچال فریزرهای دودر به شدت رعایت شده است.

طراحی یخچال فریزر بوش بیشتر به رنگ توسی تیره ساخته و روانه بازار شده‌اند؛ زیرا این رنگ در طراحی‌های مدرن جای ویژه‌ای دارد و کسانی که به سراغ یخچال فریزر بوش می‌آیند به طور حتم خانه‌ای با معماری مدرن را برای خود انتخاب کرده‌اند. همین طور یخچال فریزر بوش با این رنگ منحصر به فرد به شدت چرک‌تاب است؛ و به این راحتی‌ها جای دست و کثیفی‌های محیط بر روی آن باقی نمی‌ماند. این یعنی آنکه هر آخر هفته وقت گران‌بهای تعطیلات خود را نباید صرف پاک کردن لکه‌های یخچال کنید؛ و تنها نوشیدنی‌های خنک داخل یخچال است که در آخر هفته شما شریک می‌شوند.

یخچال فریزر بوش

دیجی‌تالسرویس

درخواست اعزام کارشناس

سرویس و تعمیر یخچال فریزر بوش

بوش از آن سری دستگاه‌هایی است که شرایط استفاده در کیفیت آن بسیار تأثیر گذار است؛ به این معنی که اگر یخچال فریزر بوش در جای بدی قرار بگیرد و یا برقی مصرفی این دستگاه دچار نوسان شود؛ آسیب های جدی به یخچال فریزر بوش شما وارد می‌گردد. پس در هنگام نصب حتما از نصاب خود بخواهید که یخچال فریزر بوش شما را در بهترین جای ممکن قرار دهد. اما این مورد در بیشتر مواقع امکان‌پذیر نیست؛ و نزدیکی یخچال فریزر بوش با اجاق گاز سبب آسیب دیدن یخچال می‌شود.

تعمیر یخچال فریزر بوش موضوعی است که با یک تماس شما با دیجی تال سرویس امکان پذیر می‌شود؛ و همین امر شما را به دنیای خیال راحت و آسوده وارد می‌کند. بوش باید با بوش تعمیر شود. این یک شعار همیشگی است. یعنی یخچال فریزر بوش نیاز دارد با قطعات اصلی ساخت آلمان تعمیر شود؛ و همین اصلی‌ترین نکته یخچال فریزر بوش است. بله هر قطعه تقلبی و یا مشابهی که بر روی یخچال فریزر بوش سوار شود موجب می‌شود که یک مشکل این دستگاه به ده‌ها مشکل بزرگ‌تر بدل شود.

تعمیر یخچال فریزر بوش گاه برای فیلترهای خاص این دستگاه واجب می‌شود. اگر محصولات غذایی زودتر از همیشه در یخچال شما خراب می‌شوند این نشانه‌ای است که باید به خاطر آن به سایت دیجی تال سرویس مراجعه کنید؛ و از ما بخواهید تا سرویس‌کاری را برای بازدید و تعمیرات یخچال فریزر بوش شما اعزام کنیم. این فیلترها در سلامتی شما مؤثر است. به خصوص اگر مشکلات آلرژی مواد غذایی دارید واجب است هر چه زودتر این کار را انجام دهید.

یخچال فریزر بوش

در این قسمت لیستی از تمام مدل های یخچال فریزر بوش را مشاهده می کنید. همچنین در انتهای صفحه سؤالات متداول و نکات مفید درباره یخچال فریزر های بوش را مشاهده می کنید.

آیا یخچال فریزر شما خراب شده است و احتیاج به تعمیر یخچال فریزر دارد ؟کتابچه راهنما هم هیچ کمکی نمی کند؟ برای تعمیر لوازم خانگی می توانید از خدمات شرکت دیجیتال سرویس بهره مند شوید.

لیستی از انواع یخچال فریزر بوش:

  • یخچال فریزر بوش مدل BFFF55152W
  • یخچال فریزر بوش مدل BFFWX60185B
  • یخچال فریزر بوش مدل BFFWX60185G
  • یخچال فریزر بوش مدل BFFWX60185W
  • یخچال فریزر بوش مدل BSFF55136B
  • یخچال فریزر بوش مدل BSFF55136W
  • یخچال فریزر بوش مدل BSFF55174B
  • یخچال و فریزر یخچال و فریزر مدل Bush BSFF55174S
  • یخچال و فریزر یخچال و فریزر مدل Bush BSFF55174W

سوالات متداول درباره تعمیر یخچال فریزر بوش

تیم پشتیبانی ما همواره در جستجوی اطلاعات مفید  درباره ی محصولات و پاسخ به سؤالات شما است. معمولا اکثر افرادی که از یخچال فریزر بوش یا ساید بای ساید بوش استفاده می نمایند در مرحله اول سوالاتی هم چون سوالات زیر از مشاوران ما می پرسند:

1-یخچال فریزر بوش من صدایی شبیه ترکیدن حباب می دهد، آیا طبیعی است؟

یخچال های فریزر های مدرن از یک ماده خنک کننده سازگار با محیط زیست استفاده می کنند. در طی فرآیند خنک سازی، این ماده به یک گاز تبدیل می شود و ممکن است صدای حباب و یا صدایی شبیه قل قل آرام ایجاد کند. این امر کاملاً طبیعی است.

2-اگر بخواهم فضای داخل یخچال فریزر من سردتر شود، باید تنظیمات را روی بالا قرار بدهم یا پایین؟

در بیشتر یخچال فریزر ها تنظیم بالاتر به معنی خنک کنندگی بیشتر دستگاه خواهد بود. با قرار دادن تنظیمات روی پایین، دستگاه آهسته تر خنک سازی می کند و درجه حرارت در یخچال فریزر بالاتر می رود.

3-هر چند وقت یکبار باید فریزر خود را یخ زدایی کنم؟

برای استفاده بهینه از فریزر، بهتر است آن را هر 3 تا 6 ماه یکبار یخ زدایی کنید. یخ موجود در داخل فریزر باعث کاهش فضای موجود و استفاده ی بیشتر انرژی می شود. پس از اینکه فریزر را از برق کشیدید، با قرار دادن آب داغ در کشو ها یا قرار دادن کاسه آب گرم در فریزر، فرآیند ذوب را تسریع کنید.

4- یخچال فریزر جدیدی خریدم، آیا می توانم همین الان آن را روشن و استفاده کنم؟

خیر، یخچال فریزر باید حداقل 4 ساعت قبل از روشن شدن در حالت ایستاده قرار گرفته باشد. این امر به این دلیل است که مایع خنک کننده نیاز به ته نشین شدن دارد.

5- آیا می توانم جهت باز کردن درب یخچال فریزر خود را تغییر دهم؟

بله، تقریباً تمام یخچال فریزر های ایستاده این قابلیت را ( قرار دادن و باز شدن درب در جهت دیگر) دارند. نحوه انجام این کار به طور کلی در دفترچه راهنما یافت می شود.

6- آیا می توانم غذا یا نوشیدنی های گرم را در یخچال فریزر خود قرار دهم؟

ترجیحاً چنین کاری انجام ندهید. با قرار دادن مواد غذایی گرم در یخچال، درجه حرارت در یخچال فریزر شما بالا خواهد رفت و این امر بر سایر مواد غذایی موجود در داخل یخچال نیز تأثیر منفی می گذارد.7-سوراخ تخلیه در یخچال فریزر من کثیف شده و یا گرفته است، چگونه آن را تمیز کنم؟

دستگاه های تمیز کننده ی ویژه ای برای انجام این کار وجود دارد، همچنین می توانید انسداد یا کثیفی را با استفاده از یک چوب پنبه از بین ببرید. برای تمیز نگه داشتن سوراخ تخلیه و جلوگیری از بوی بد، توصیه می شود سالی 4 بار یک قطره از مایع سفیدکننده در سوراخ تخلیه قرار دهید.

8- آیا طبیعی است که قطرات آب یا یخ روی دیواره پشتی یخچال فریزر من تشکیل می شود؟

بله، این یک پدیده کاملاً عادی است. رطوبت هوا به همراه هوای گرم یا مواد غذایی وارد یخچال فریزر می شود و در سردترین قسمت، یعنی دیواره پشتی قرار می گیرد. از آنجا که دیواره پشتی می تواند به دمای زیر انجماد برسد، قطره ها هر از گاهی یخ می زنند. وقتی یخچال فریزر کار نکند، قطره ها ذوب می شوند و به سوی سوراخ تخلیه می روند.

9-فضای اطراف یخچال فریزر چقدر باید خالی باشد؟

برای اطمینان از تهویه مناسب، بهتر است حداقل 5 سانتی متر فضای خالی را از دو طرف و قسمت پشت یخچال فریزر خالی بگذارید.

10-درب یخچال فریزر من به درستی بسته نمی شود، مشکل از کجاست؟

معمولا دو علت باعث این اتفاق می شود: اول اینکه یخچال فریزر روی سطح صافی قرار نگرفته است و دوم اینکه واشر درب آسیب دیده و یا مواد غذایی روی آن باقی مانده است. اطمینان حاصل کنید که یخچال فریزر صاف است و واشر درب را بررسی کنید. در صورت لزوم، واشر را تعویض کنید.

11- بهترین تنظیم دما برای یخچال چه درجه ای است؟

به طور کلی و هم چنین از نظر بهداشتی، درجه حرارت مناسب در بهترین حالت بین 3 تا 4 درجه سانتی گراد است. در این دما رشد باکتری ها در کمترین حالت ممکن است و امکان فساد مواد غذایی وجود ندارد.

12-در یخچال من بخار آب وجود دارد، چرا این اتفاق می افتد؟

دلایل مختلفی وجود دارد. شاید واشر درب خراب شده و هوای بیرون وارد یخچال شده باشد. همچنین ممکن است یخچال و فریزر روی سطح صافی قرار نگرفته و از درست بسته شدن درب جلوگیری کند. علت دیگر تفاوت زیاد بین دمای داخل و خارج یخچال در هنگام باز شدن درب است.

خب امیدوارریم با مطالعه این قسمت توانسته باشید که به پاسخ برخی از سوالات خود دست یافته باشید. اما اگر یخچال فریزر شما ایراداتی غیر از این دارد پس نیاز به یک تعمیر کار دارید تا بتواند شما را در زمینه ی تعمیر یخچال فریزر یاری نماید . تعمیر کاران لوازم خانگی شرکت دیجیتال سرویس می توانند شما را در تعمیر یخچال فریزر بوش، تعمیر ساید بای ساید بوش، تعمیر یخچال فریزر آ ا گ، تعمیر ماکروفر پاناسونیک و … یاری نمایند.

محصولات مرتبط

تعمیر لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش

تعمیر ماشین لباسشویی بوش ماشین لباسشویی بوش یکی از دیجیتالی‌ترین ماشین لباسشویی‌های تولیدی وارد شده به ایران است. بوش با تولید این گروه از ماشین‌های

بیشتر
تعمیر جاروبرقی بوش

جاروبرقی بوش

تعمیرات جاروبرقی بوش تعمیر جاروبرقی بوش امکان دارد هر روز یا هر ساعتی برای شما لازم شود زیرا جاروبرقی از آن دسته وسایلی است که

بیشتر
تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ماشین ظرفشویی بوش یکی از لاکچری‌ترین لوازم آشپزخانه شما است؛ و عملا نگهداری از این ماشین ظرفشویی باید با دقتی تمام‌عیار

بیشتر
تعمیر ماکروفر بوش

ماکروفر بوش

تعمیرات ماکروفر بوش خانه یعنی جایی که زیبایی آن برای شما آرامش پدید می‌آورد؛ و قلب خانه آشپزخانه است. دکوراسیون آشپزخانه شاید یکی از پرخرج‌ترین

بیشتر
تعمیر یخچال فریزر بوش

یخچال فریزر بوش

تعمیرات یخچال فریزر بوش هنر طراحی را تا چه حد می‌شناسید؟ اگر این جمله شما را به یاد نقاشی‌های با زغال و پاستل و مداد

بیشتر

ساید بای ساید بوش

ساید بای سایدها را باید از گران‌ترین لوازم خانگی دانست. به همین دلیل هم حساسیت‌های خاصی در خرید، نگهداری و تعمیر ساید بای ساید وجود

بیشتر