تعمیر بخارشور

دیجی تال سرویس آماده است تا با توجه به تجربه و تخصص خود در زمینه تعمیر بخارشوی بهترین خدمات را در اسرع و قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه کند.

تعمیر بخارشور

بخارشوی یک محصول ویژه است. محصولی با کارکرد خاص، که اگرچه در همه خانه‌ها حضور ندارد؛ اما اگر یک مرتبه تجربه استفاده از آن را داشتهباشید؛ دیگر نمی‌توانید تمیز کردن خانه بدون آن را تصور کنید.در عمل بخار شور یک دستگاه عالی برای تمیز کردن انواع سطوح، بخصوص کفپوش‌های لمینیت و سرامیک و حتی دیوارهای رنگ روغن است.این وسیله به کمک بخار آب تحت فشار، اثری معجزه‌آسا در تمیز کردن این سطوح دارد؛ و کار شما را در این زمینه بسیار آسان می‌کند.مهم‌ترین ویژگی یک بخارشوی خوب حجم مخزن آن و قدرت آن است.حجم مخزن اجازه می‌دهد که پس از هر بار آماده شدن دستگاه شما مدت طولانی‌تری با آن کار کنید؛ و فشار بیشتر باعث راحت‌تر شدن پروسه تمیزکاری سطوح خواهد شد.

بخارشوی

تعمیر بخارشوی از جمله تعمیرات تخصصی و سخت است.این دستگاه دارای مخزنی تحت فشار بخار آب است؛ و باید بتواند به خوب از پس حفظ فشار در مخزن و ایجاد آن برآید.البته خبر خوب این است که نیاز به تعمیر بخارشوی به این سرعت و راحتی ایجاد نمی‌شود.در واقع طراحی بخارشوی به شکلی است که معمولا در شرایط سخت و دشوار به راحتی کار خواهد کرد؛ و کمتر دچار آسیب خواهد شد.اما در صورت خرابی، تعمیر بخارشوی باید توسط یک نیروی واقعا متخصص و باتجربه انجام شود.اگر می‌خواهید پس از تعمیر بخارشوی دوباره مانند روز اول از آن استفاده کنید؛ از سپردن دستگاه خود به تعمیرکاران شخصی و بدون پشتوانه به طورجدی پرهیز کنید.این وسیله هم از نظر مکانیکی و هم از نظر الکترونیکی دارای پیچیدگی‌هایی در طراحی است؛ که تعمیر آن را برای افراد کم‌تجربه دشوار می‌کند و نتیجهنهایی مثبت نخواهد بود.ما در مجموعه دیجی تال سرویس دارای تجربه بسیار بالایی در زمینه تعمیر انواع بخارشوی هستیم.این مرکز روزانه تعداد زیادی بخارشوی از برندهای مختلف را تعمیر می‌کند. در نتیجه قبل از تعمیر بخارشوی شما، تعمیرکاران ما بارها تعمیر بخارشوی مشابه دستگاه‌تان را تجربه کرده است.

تعمیر بخارشور دیجیتال سرویس
  • تماس بگیرید

021-66476714-18

راهنمایی‌هایی برای نگهداری از بخارشوی

همان‌طور که گفتیم بخارشوی به این راحتی‌ها دچار مشکل نمی‌شود.اما این موضوع نباید باعث شود شما در هنگام استفاده از آن نکاتی را رعایت نکنید. به طور معمول رعایت مواردی که در ادامه می‌آید می‌تواند منجر بهبهبود عملکرد و طولانی شدن عمر بخارشوی شما شود.در مقابل عدم رعایت آنها ممکن است خیلی زود شما را مجبور به رفتن به تعمیرگاه و تعمیر بخارشوی کند.در درجه اول پیشنهاد می‌کنیم در داخل بخارشوی حتما از آب تصفیه شده استفاده کنید؛ آب‌های تصفیه نشده دارای املاح بالایی هستند که در بلندمدت می‌توانند منجر به ایجاد رسوب در مخزن و لوله‌های ارتباطی دستگاه شوند.در درجه دوم به هیچ عنوان در داخل مخزن دستگاه از هیچ‌گونه مواد شوینده استفاده نکنید.

این موضوع علاوه بر اینکه ممکن است خطرناک باشد؛ عمر و کیفیت مخزن دستگاه شما را کاهش می‌دهد.در انتهای کار نیاز نیست آب دستگاه را تخلیه کنید؛ و بهتر است مقداری آب در آن باقی بماند.همچنین پس از پایان کار بگذارید اجزای دستگاه، بخصوص شلنگ آن خنک شود؛ و سپس اقدام به جمع کردن دستگاه نمایید.در صورت جمع کردن فوری دستگاه، احتمال دارد شلنگ و اجزای پلاستیکی آن که داغ شده است؛ آسیب دیده و ترک بردارد.در نهایت در صورت عدم استفاده طولانی مدت، حداقل هر ماه دو مرتبه دستگاه را برای دقایقی روشن کنید؛ تا دستگاه همیشه برای شرایط کاری آماده باشد.

محصولات مرتبط

تعمیر بخارشوی بیم

بخارشوی بیم

تعمیرات بخارشوی بیم بخارشوی بیم یکی از محبوب‌ترین محصولات این برند در ایران است. به طور کلی بخارشوی محصولی ویژه است که تکنولوژی ساخت آن

بیشتر
تعمیر بخارشوی کنوود

بخارشوی کنوود

تعمیرات بخارشوی کنوود بخارشوی کنوود یک محصول ویژه است که اگر تجربه استفاده از آن را داشته باشید؛ قطعا هیچ گزینه جایگزینی برای آن پیدا

بیشتر
تعمیر بخارشوی دوو

بخارشوی دوو

تعمیرات بخارشوی دوو بخارشوی دوو یکی از محبوب‌ترین برندهای بخارشوی در ایران است. این محصول مانند سایر محصولات دوو از کیفیت و دوام بالایی برخودار

بیشتر