لوازم خانگی گرنیه

لوازم خانگی گرنیه را می‌توان از برندهای لوکس در حوزه لوازم خانگی دانست. محصولاتی که با طراحی و تولید طیف متنوعی از محصولات با طراحی خاص خود، توانسته است مشتریان مشکل‌پسند بسیاری را به سمت تولید این شرکت جذب کند. گرنیه یک برند اروپایی است که در سال 1950 میلادی در کشور اسلوونی فعالیت خود را آغاز کرد. این برند با تکیه بر دو اصل طراحی درخشان و بهینه کردن مصرف انرژی، کوشیده است محصولاتی متفاوت از دیگر برندها را به بازار ارائه کند. محصولاتی که توسط برترین طراحان صنعتی دنیا طراحی شده و دارای کمترین میزان مصرف انرژی هستند.

محصولات گرنیه با وجود خاص بودن، نزدیک به 4 درصد از سهم بازار جهانی لوازم خانگی را در دست دارند؛ و در زمره هشت تولیدکننده برتر لوازم خانگی در اروپا هستند. کارخانجات این شرکت تنها در اسلوونی فعال نیست. به عنوان مثال گرنیه کارخانه‌ای در جمهوری چک دارد؛ و همچنین یخچال و فریزرهای خود را در صربستان تولید می‌کند. لوازم خانگی گرنیه در واقع یک برند چند ملیتی است که دارای 83 شرکت زیرمجموعه بوده و در 59 کشور به جز اسلوونی فعالیت می کند. شرکت هایی که علاوه بر لوازم خانگی با برندهای فرعی دیگر، در حوزه‌های مختلف از جمله تولید سرامیک، مبلمان آشپزخانه و حمام، خدمات در زمینه انرژی، محیط زیست و تجارت، فعالیت می‌کنند.

در حال حاضر لوازم خانگی گرنیه با حضور در 90 کشور دنیا کوشیده است سطح کیفی متفاوتی را به مشتریان مشکل‌پسند خود ارائه دهد. محصولاتی که تجربه زندگی متفاوتی را در دنیای مدرن برای شما فراهم می‌کند.

لوازم خانگی گرنیه

دیجی‌تالسرویس

درخواست اعزام کارشناس

سرویس و تعمیر لوازم خانگی گرنیه

تنوع لوازم خانگی گرنیه بسیار بالاست. به طور کلی این محصولات در انواع روکار و توکار ساخته می‌شوند. بنابر همین ویژگی محصولات این شرکت در آشپزخانه‌های مبله نیز کاربرد خوبی دارند.

اما هرچقدر هم که کیفیت یک محصول الکترونیکی بالا باشد؛ دلیل بر فعالیت بدون اشکال دائمی آن نیست. البته پر واضح است که چنین محصول با کیفیتی به طور معمول در سال‌های ابتدایی فعالیتش دچار نقص فنی نخواهد شد؛ اما اگر علت حضور شما در این صفحه نیاز به سرویس و تعمیر لوازم خانگی گرنیه است؛ ما در مجموعه تعمیرگاه مجاز دیجی تال سرویس برای انواع خدمات سرویس و تعمیر لوازم خانگی گارنیه در خدمت شما هستیم.

تعهد تکنسین‌های دیجی تال سرویس بر ارائه بهترین خدمات و همچنین تجربه و تخصص بالای آنها در حوزه تعمیر لوازم خانگی این برند، تضمینی بر کیفیت و نتیجه نهایی کار ما است.

محصولات مرتبط

تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه

ماشین لباسشویی گرنیه

تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه ماشین لباسشویی گرنیه از مهم‌ترین محصولات این برند اروپایی است. محصولی که می‌توانید آن را در انواع رنگ‌ها و طرح‌های خاص

بیشتر