لوازم خانگی وست پوینت

شرکت وست پوینت را می‌توان یکی از قدیمی‌ترین کارخانجات دنیا دانست. این مجموعه در شهر بندری بوردو در کشور فرانسه و سال 1866 میلادی کار خود را آغاز کرد. البته در ابتدا این شرکت به کارهای تجارتی مشغول بود و بارها به توسعه خدمات خود پرداخت. در نتیجه در عمل برند وست پوینت در سال 1978 میلادی فعالیت خود را آغاز کرد. از آن سال تا امروز محصولات و لوازم خانگی وست پوینت در میلیون‌ها خانه در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته‌اند. به‌طوری که در حال حاضر محصولات وست پوینت در بیش از 85 کشور جهان توزیع شده و به فروش می‌رسد. مواد اولیه کارخانجات وست پوینت از طریق بیش از 20 کشور مختلف تامین می‌شود؛ که این موضوع نشانگر عظمت و پیشرفته بودن زنجیره تامین وست پوینت است. وست پوینت تا امروز بیش از 874 محصول مختلف را طراحی، تولید و روانه بازار کرده است. همچنین جالب است بدانید که محصولات این برند فرانسوی در 25 کارخانه مختلف در سراسر دنیا تولید می‌شود.

در ایران نیز محصولات وست پوینت علاقمندان خاص خود را دارد. اگرچه همه محصولات این برند در ایران به فروش نمی‌رسد؛ اما بسیاری از لوازم خانگی بزرگ این شرکت را می‌توانید در بازار ایران پیدا کنید.

لوازم خانگی وست پوینت

دیجی‌تالسرویس

درخواست اعزام کارشناس

تعمیر و سرویس لوازم خانگی وست پوینت

لوازم خانگی وست پوینت مانند هر محصول با کیفیت دیگری دارای طول عمر بالا، کارایی مناسب و طراحی زیبا و چشم‌گیر است. همین دلایل نیز باعث شده است این محصولات بازار گسترده‌ای را در سراسر جهان به خود اختصاص دهند. وست پوینت از آن دسته برندهایی است که می‌تواند به خوبی نظر هر مشتری مشکل‌پسندی را به خود جلب کند. البته محصولات برند وست پوینت نیز مانند هر محصول الکترونیکی در شرایطی دچار مشکل و خرابی می‌شوند. تعمیر لوازم خانگی وست پوینت به نسبت سایر برندهای لوازم خانگی دارای حساسیت‌های ویژه ای است. تعداد کم محصولات وست پوینت در ایران موجب شده است تعداد کمی از تعمیرکاران به روش تعمیر آنها آشنایی داشته باشند. همچینن این مسئله درباره قطعات یدکی اصلی محصولات این برند نیز صدق می‌کند. همه این موارد باعث شده است که تعمیر لوازم خانگی وست پوینت، تنها توسط تعمیرگاه‌های مجاز با تجربه به خوبی انجام شود. این تعمیرگاه‌ها علاوه بر دانش لازم و تجربه بارها تعمیر لوازم خانگی وست پوینت، در تامین قطعات یدکی اصلی این محصول نیز قدرت بیشتری دارند. دیجیتال سرویس یکی از نمایندگی‌های مجاز تعمیر لوازم خانگی وست پوینت است؛ که دستگاه شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با کیفیت عالی و قمیت مناسب تعمیر می‌کند.

محصولات مرتبط

تعمیر لباسشویی وست پوینت

ماشین لباسشویی وست پوینت

تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه ماشین لباسشویی وست پوینت یکی از محصولات محبوب این برند در ایران است. در واقع ماشین لباسشویی وست پوینت را می‌توان

بیشتر