لوازم خانگی زیرووات

لوازم خانگی با برند زیرووات یکی از قدیمی‌ترین محصولات اروپایی در حوزه لوازم خانگی است. برند زیرووات در واقع یکی از زیرمجموعه‌های صنایع تولیدی کندی است. محصولاتی ایتالیایی که با بهره گرفتن از سابقه طولانی‌مدت خود در زمینه طراحی و تولید انواع محصولات در حوزه لوازم خانگی از اعتباری جهانی برخوردار است. این برند با توجه به نوع طراحی خود دارای اعتبار بالایی در میان مصرف‌کنندگان ایرانی است. جالب است بدانید زیرووات تمرکز بالایی در تولید ماشین‌آلات و دستگاه‌های شوینده دارد. به طوری که در حوزه طراحی و تولید ماشین لباسشویی از سابقه و توانایی بالایی برخوردار است.

درباره تاریخچه این برند ایتالیایی باید به سال 1949 میلادی بازگشت. سالی که این برند در میلان ایتالیا، پای به عرصه تولید گذاشت. آغاز به کار زیرووات با لوازم خانگی کوچک، از جمله دستگاه‌های قهوه‌ساز، چای ساز، جاروبرقی و… بود. این برند خیلی زود در میان کشورهای اروپایی محبوب شد؛ و در سال‌های انتهایی دهه پنجاه میلادی تولیدات این شرکت به مجموعه گسترده‌تری از لوازم خانگی، از جمله ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال و فریزر رسید.

در دهه شصت و هفتاد میلادی زیرووات به یکی از برندهای مطرح و قدرتمند اروپا تبدیل شده بود؛ و تولید لوازم خانگی سفید رنگ را به عنوان ابتکاری نو آغاز کرد. ابتکاری که به شدت مورد استقبال و تحسین بازار قرار گرفت.

دهه هشتاد میلادی را می‌توان سال‌های پرتلاطم زیرووات دانست. سال‌هایی که در آن این شرکت از نظر صاحبان سرمایه و تیم مدیریتی دچار تغییرات بنیادین شد. پس از این دوره و در سال‌های دهه 90 میلادی بود که شرکت لوازم خانگی زیرووات پای به بازارهای بین‌المللی گذاشت.

از آن سال‌ها تا به امروز کارخانه لوازم خانگی زیرووات دچار تحولات بسیاری شده است. اما اصالت طراحی ایتالیایی، همیشه همراه محصولات این شکرت بوده است. محصولاتی که در عین زیبایی دارای دوام و کارایی مثال‌زدنی هستند.

لوازم خانگی زیرووات

دیجی‌تالسرویس

درخواست اعزام کارشناس

سرویس و تعمیر لوازم خانگی زیرووات

لوازم خانگی زیرووات علاوه بر طراحی زیبا، دارای دوام و کارایی مناسبی نیز هست. البته نباید آن را با محصولات ژاپنی یا آمریکایی مقایسه کنید؛ اما جای نگرانی خاصی هم نیست. بخصوص در زمینه تخصصی زیرووات که تولید لوازم خانگی شوینده از جمله ماشین لباسشویی است. محصولات این شرکت از دوام و کارایی بالایی برخوردار هستند. هرچند در نهایت هر محصول الکترونیکی روزی نیاز به تعمیر پیدا می کند؛ و لوازم خانگی زیرووات نیز در این مسئله مشترک هستند. لوازم خانگی زیرووات دارای طراحی خاصی هستند؛ و به دلیل حضور کم در بازار، هر تعمیرکاری به روش تعمیر و سرویس آن آشنا نیست. پس بسیار مهم است که برای تعمیر لوازم خانگی زیرووات به یک تعمیرگاه مجاز با تجربه و آشنا با محصولات این شرکت مراجعه کنید.

نمایندگی مجاز تعمیرات دیجی تال سرویس با سال‌ها سابقه در تعمیر لوازم خانگی زیرووات و آشنایی کامل با روش تعمیر و سرویس آنها، تعهد می‌دهد که دستگاه شما را با بهترین کیفیت و با بهره گرفتن از قطعات یدکی اصلی تعمیر کرده و در اختیار شما بگذارد.

محصولات مرتبط

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات برند زیرووات از برندهای قدیمی و محبوب در ایران است. بسیاری از خانواده‌ها اولین ماشین لباسشویی خود را از برند زیرووات

بیشتر