لوازم خانگی اوشن

گروه اوشن یک مجموعه ایتالیایی است؛ که در زمینه طراحی و تولید محصولات و لوازم خانگی فعال است. برندی که با بهره بردن از طراحی ایتالیایی، توانسته است مشتریان خاص خود را در سراسر جهان به دست آورد. گروه اوشن دارای سه برند Ocean، Sangiorgio و Samet است. هر سه این برندها در حوزه لوازم خانگی فعال هستند. البته توزیع محصولات اوشن با برند Sangiorgio محدود به کشور ایتالیا است. اما دو برند دیگر این مجموعه بخصوص برند Ocean دارای گستره توزیع وسیعی بوده و در بیش از صد کشور جهان توزیع و فروخته می‌شود.

تاریخچه گروه اوشن به سال 1947 میلادی باز می‌گردد. در این سال گروه اوشن در ایتالیا تاسیس شد؛ و خیلی زود توانست در زمینه تولید وسایل خنک‌کننده به عنوان رهبر بازار در ایتالیا و بخش‌های بسیاری از اروپا، خود را مطرح کند. در طول همه سال‌های فعالیت اوشن، این برند با تکیه بر دو دپارتمان تخصصی و جداگانه، کوشیده شبکه فروش و خدمات پس از فروش قدرتمندی را در اروپا و سراسر جهان تدارک ببیند.

در حال حاضر اوشن دارای سبد محصول وسیعی از انواع لوازم خانگی است. محصولاتی در حوزه خنک‌کنندگی از جمله یخچال فریزر، محصولاتی در حوزه شستشو، محصولاتی در حوزه لوازم پخت و پز و… که در مجموع حدود 20 گروه محصول را شامل می‌شود.

لوازم خانگی اوشن

دیجی‌تالسرویس

درخواست اعزام کارشناس

تعمیر و سرویس لوازم خانگی اوشن

اگرچه لوازم خانگی اوشن به صورت گسترده و متنوع در بازار ایران موجود نیستند. اما اگر به این برند علاقمند باشید؛ می‌توانید لوازم خانگی اصلی آن را در بازار بیابید. همین محدود بودن موجب شده است خدمات پس از فروش این محصولات نیز کمی مشکل شود. به عبارتی اگر امروز نیازمند تعمیر لوازم خانگی اوشن هستید؛ احتمالا کمی نگران و سردرگم خواهید شد. اما ما اینجا هستیم تا شما را از این نگرانی خارج کنیم. ما در مجموعه دیجی تال سرویس توانسته‌ایم به خوبی در زمینه تعمیر لوازم خانگی اوشن تجربه کسب کنیم؛ و از ترکیب کردن تجربه و دانش تخصصی تکنسین‌های خود در زمینه تعمیر لوازم خانگی، توانسته‌ایم تسلط کامل بر تعمیر لوازم خانگی اوشن را به دست آوریم. ما یک تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اوشن هستیم. این ویژگی ما را متعهد کرده است که دستگاه شما را بر اساس استانداردهای مشخص و از پیش تعیین‌شده و همچینن با استفاده از قطعات یدکی اصلی تعمیر کنیم. همچنین این ویژگی باعث شده است تا با سپردن دستگاه خود به ما، خیال‌تان از بابت تعمیر لوازم خانگی اوشن راحت باشد. دیجی تال سرویس متعهد می‌شود که تعمیر لوازم خانگی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با بهترین قیمت و کیفیت انجام دهد.

محصولات مرتبط

تعمیر ماشین لباسشویی اوشن

ماشین لباسشویی اوشن

تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن ماشین لباسشویی اوشن یکی از محصولات گروه اوشن ایتالیا است؛ که در ایران نیز نمونه‌های زیادی از آن را می‌توانید بیابید.

بیشتر