لوازم خانگی الکترولوکس

الکترولوکس شرکتی سوئدی است؛ که در استکهلم و در سال 1901 میلادی تاسیس شد. این شرکت کار خود را با تولید لامپ لوکسآغاز نمود. این وسیله یک چراغ نفتی برای استفاده در فضای باز بود. لامپ لوکس مورد استقبال زیادی قرار گرفت و حتی در بسیاری از فانوس‌های دریایی کاربرد داشت. شرکت الکترولوکس بعد از موفقیت اولیه، در سال 1912 اقدام به تولید اولین جارو برقی نمود و در آلمان، انگلیس و فرانسه نمایندگی‌هایی را راه اندازی کرد. با استقبال روزافزون مصرف‌کنندگان، این کمپانی در سال 1923 شروع به تولید یخچال کرد؛ و در این سال‌ها سعی در گسترش برند خود داشت. روند رو به رشد این شرکت هنوز هم ادامه داشته؛ بطوری که در حال حاضر رتبه دوم از لحاظ میزان درآمد را در بین تولید کنندگان لوازم خانگی دارد.

شرکت الکترولوکس همواره نظرات مصرف‌کنندگان را مورد توجه قرار داده و با تولید لوازم خانگی کارآمد و بادوام پاسخگوی نیازهای خریداران است. یکی از شعارهای شرکت الکترولوکس، سعی در زندگی بهتر برای مردم با وسایل کارآمد است. در حال حاضر این شرکت انواع مختلفی از لوازم منزل را تولید کرده و به بازارهای جهانی ارائه می‌دهد. نمایندگی‌های این شرکت در کشورهای زیادی بازگشایی شده تا مصرف‌کنندگان محصولات الکترولوکس بتوانند با خیال راحت از این محصولات استفاده کنند. این شرکت همواره با جذب نیروهای متخصص و حرفه‌ای کیفیت تولیدات خود را بالا برده تا رضایت مصرف‌کنندگان را تامین کند.

لوازم خانگی الکترولوکس

دیجی‌تالسرویس

درخواست اعزام کارشناس

تعمیر و سرویس لوازم خانگی الکترولوکس

لوازم خانگی الکترولوکس با بهره بردن از افراد متخصص طراحی و از مواد اولیه مرغوب ساخته می‌شوند. اما تمام لوازم و وسایلی که روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ در اثر کارکرد طولانی و یا قرار گرفتن در شرایط محیطی نامطلوب از کارکرد طبیعی خود خارج شده و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. الکترولوکس با در نظر گرفتن آسایش برای مشتریان و خریداران لوازم خانگی، در بسیاری از کشورها نمایندگی تعمیرات بازگشایی کرده، تا مصرف‌کنندگان با خیال راحت برای تعمیر لوازم خانگی خود از تکنسین‌های این نمایندگی‌های تعمیرات کمک بگیرند.

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس با داشتن راهنمای کارخانه و بکارگیری افراد متخصص اقدام به تعمیرات لوازم خانگی می‌کند. هر کدام از لوازم منزل احتیاج به تعمیرکار متخصص مخصوص به خود را دارد؛ و این امر فقط در نمایندگی تعمیرات الکترولوکس امکان‌پذیر خواهد بود. در نهایندگی با توجه به داشتن تجربه کافی و استفاده از اطلاعات فنی مورد نیاز که از طرف کارخانه اعلام می‌شود؛ وسایلی که نیاز به تعمیر دارند به بهترین نحو تعمیر خواهند شد.

در نمایندگی الکترولوکس در صورتی که در هنگام تعمیرات احتیاج به تعویض قطعه‌ای باشد؛ آن قطعه با بهترین قطعات یدکی تعویض خواهد شد و بعد از تعمیر مانند سابق به کارکرد خود به مدت طولانی ادامه خواهند داد. در هنگام تعمیر، اگر از قطعات یدکی اصل و با کیفیت استفاده نشود؛ علاوه بر اینکه لوازم تعمیر شده بخوبی کار نخواهد کرد؛ در برخی مواقع باعث وارد آمدن خسارت به بخش‌های دیگر می‌شود و هزینه تعمیرات را بالا می‌برد.

لوازم خانگی الکترولوکس در زمره وسایل منزل با کیفیت و بادوام است؛ و در صورتی که احتیاج به تعمیر داشته باشند، تماس با نمایندگی تعمیرات الکترولوکس کم‌هزینه‌ترین و سریع‌ترین گزینه خواهد بود.

محصولات مرتبط

تعمیرات ماکروفر الکترولوکس

ماکروفر الکترولوکس

تعمیرات ماکروفر الکترولوکس کمپانی الکترولوکس لوازم خانگی متنوعی را تولید می‌کند؛ که یکی از آنها ماکروفر است. این روزها ماکروفر جای خود را در بین

بیشتر
تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

جاروبرقی الکترولوکس

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس تولید جارو برقی در شرکت الکترولوکس از سال 1912 تا کنون ادامه داشته و می‌توان گفت این شرکت از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان جاروبرقی

بیشتر
تعمیر ظرفشویی الکترولوکس

ماشین ظرفشویی الکترولوکس

تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شرکت الکترولوکس با تولیدات متنوع لوازم منزل سهم بزرگی از بازار را در دست دارد. یکی از تولیدات این کمپانی ظرفشویی

بیشتر
تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

ماشین لباسشویی الکترولوکس

تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شرکت الکترولوکس محصولات مختلفی تولید می‌کند که یکی از آنها لباسشویی است. لباسشویی از زمانی که تولید شد مورد استقبال زیادی

بیشتر