لوازم خانگی ارج

اگر شما نیز دل در گروی تولیدات ایرانی داشته باشید؛ احتمالا یکی از محصولات برند ارج را هنوز هم در خانه خود دارید. سال‌های زیادی از روزگاری که لوازم خانگی ارج یکی از محصولات پر فروش بازار بود نمی‌گذرد. هرچند این روزها کارخانه ارج مانند گذشته فعال نیست؛ اما هنوز هم لوازم خانگی این برند، بخصوص یخچال، ماشین لباسشویی و کولرهای آبی آن، در بسیاری از خانه‌ها مشغول کار هستند.

برند ارج در یکی از روزهای سال 1316 هجری در تهران متولد شد. فعالیت اولیه این برند که به همت مهندس خلیل ارجمند بنیان گذاشته شد؛ مبتنی بر خدمات آهنگری، ریخته‌گری و جوشکاری بود. دلیل نامگذاری ارج نیز گرفتن حرف اول این سه خدمت بوده است. رشد روز افزون ارج در طی سال‌های ابتدایی فعالیتش به قدری بود که در سال 1348 این کارخانه در محل جدید خود دارای هزاران کارگر و مهندس بود. شرکت ارج در طول دوران فعالیت خود، محصولات بسیار متنوعی را در حوزه لوازم خانگی تولید کرده است؛ و در دورانی می‌توان گفت بزرگ‌ترین سهم بازار را در تعدادی از لوازم خانگی در اختیار داشت. لوازم خانگی ارج به عنوان محصولاتی با دوام و دارای قیمت مناسب مشهور هستند. ارج با شعار نامی که می‌شناسید و به آن اعتماد دارید؛ هنوز هم برندی مشهور در بازار ایران است.

لوازم خانگی ارج

دیجی‌تالسرویس

درخواست اعزام کارشناس

تعمیر و سرویس لوازم خانگی ارج

لوازم خانگی ارج اگرچه امکانات و ویژگی‌های نمونه‌های خارجی خود را ندارند؛ اماز نظر کارایی و دوام، نمونه‌هایی عالی و قابل اعتماد هستند. لوازم خانگی این برند در بسیاری از خانه‌ها، سال‌ها بدون دردسر کار کرده‌اند؛ و خاطرات خوبی را برای ما رقم زده‌اند. اما با گذر سال‌ها و پیر و فرسوده شدن این محصولات، نیاز به تعمیر لوازم خانگی ارج به نسبت گذشته بسیار بیشتر شده است.

خوشبختانه با توجه به سابقه درخشان و توزیع گسترده محصولات ارج در سال‌های گذشته، هنوز هم تعمیرکاران بسیاری قادر به تعمیر لوازم خانگی ارج هستند. البته این موضوع دلیلی بر آن نیست که تعمیر دستگاه خود را به فردی بی‌تجربه و کارنابلد بسپارید. تعمیر لوازم خانگی ارج نیز مانند هر برندی باید توسط تعمیرگاه مجاز و نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی ارج انجام شود. این کار به شما اطمینان می‌دهد که از خدمات خوب و موثری برخوردار شوید. یک تعمیرگاه مجاز بنا بر سابقه طولانی و مکرر خود در تعمیر دستگاه‌هایی دقیق مشابه با دستگاه‌های شما، می‌تواند بهترین مکان برای تعمیر لوازم خانگی ارج باشد. دیجی تال سرویس نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی ارج است. ما دستگاه شما را در اسرع وقت، با کیفیت مناسب و با بهره بردن از قطعات یدکی اصلی تعمیر می‌کنیم؛ تا در نهایت رضایت شما از نتیجه کار به بهترین شکل ممکن حاصل شود.

محصولات مرتبط

تعمیر ماشین لباسشویی ارج

ماشین لباسشویی ارج

تعمیرات ماشین لباسشویی ارج ماشین لباسشویی ارج را می‌توان یکی از محبوب‌ترین محصولات این برند دانست. محصولی که علاوه بر مدرن بودن، دوام بسیار بالایی

بیشتر