تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز در ظاهر ساده به نظر می‌رسد؛ اما اگر می‌خواهید چای ساز شما پس از تعمیر دقیقا مانند روزهای اول کار کند؛ بهتر است کار را به تعمیرگاه مجاز و تخصصی دیجی تال سرویس بسپارید.

چای سازها به طور کلی از قطعات پیچیده‌ای تشکیل نشده‌اند. بنابراین اگر هنگام خرید محصولی با کیفیت را خریداری نمایید و البته به درستی از آن استفاده کنید؛ می‌توانید مطمئن باشید که این دستگاه سال‌ها بدون مشکل در خدمت شما خواهد بود. اما به هر حال وسایل الکترونیکی به طور ذاتی دستگاه‌هایی آسیب‌پذیر هستند. در نتیجه نیاز به تعمیر چای ساز امری عجیب نیست. به‌طور معمول تعمیر چای ساز به دلیل خرابی المنت، خرابی برد دستگاه و یا وجود اتصالی در سیم کشی آن رخ می‌دهد. توجه کنید که تعمیر چای ساز را به کجا می‌سپارید. نمایندگی‌های مجاز تعمیرات و تعمیرگاه‌های مجاز بهترین محل برای تعمیر چای ساز شما هستند. با این تصور که تعمیر این دستگاه ساده است؛ انجام این کار را به افراد بی‌تجربه نسپارید. یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در تعمیر چای ساز مورد توجه قرار گیرد؛ استفاده از قطعات یدکی اصلی است. این قطعات کمک می‌کند دستگاه شما پس از تعمیر کیفیت خود را حفظ کند؛ و بتواند برای مدت طولانی بدون رخ دادن دوباره اشکال کار کند.

تعمیر چای ساز

چای سازها یکی از لوازم خانگی مدرن هستند؛ که وظیفه‌ای کلاسیک و قدیمی را برای ما انجام می‌دهند. از این رو اگرچه عمر زیادی از دستگاه‌های چای ساز نمی‌گذرد؛ اما به واسطه علاقه شدید ایرانیان به نوشیدن چای، این دستگاه خیلی زود نزد مشتریان محبوب شد. دستگاه‌های چای ساز کار دم کردن چای را با کیفیت بهتر، سریع‌تر و راحت‌تر انجام می‌دهند. این وسیله کمک می‌کند که همیشه چای آماده و گرم را در اختیار داشته باشید؛ و بدون نگرانی از تمام شدن چای فنجان خود را بنوشید. چای سازها به طور کلی دارای یک کتری برای آب جوش، یک قوری برای چای و یک صفحه برای جوش آوردن کتری و گرم نگه داشتن قوری چای در درجه مدنظر شما هستند. یکی از نشانه‌های چای سازهای خوب، داشتن قوری پشتیبان است.

راهنمایی‌هایی برای نگهداری از چای ساز

اگر می‌خواهید نیاز به تعمیر چای ساز در بازه زمانی طولانی‌تری رخ دهد؛ بهتر است مواردی را رعایت کنید. در درجه اول علت اصلی خرابی بسیاری از چای سازها، نوسان برق و اتصالی است. در نتیجه در اولین توصیه بهتر است به فکر یک محافظ برق خوب برای دستگاه خود باشید. البته به طور کلی پیشنهاد می‌کنیم هیچ دستگاهی را بدون محافظ به برق متصل نکنید. در درجه دوم فراموش نکنید که چای ساز نیز مانند کتری و قوری است و اگر آن را بدون آب روشن کنید؛ ممکن است شدت حرارت موجب آسیب دیدن آن شود. در درجه سوم استفاده از پایه چای ساز با کتری و قوری مخصوص خود است. همچنین در این زمینه توجه کنید که تا جای ممکن آب کتری و قوری روی صفحه چای ساز نریزید. در نهایت بهتر است قبل از استفاده از دستگاه خود، به خوبی دفترچه راهنمای آن را بخوانید؛ تا علاوه بر رعایت موارد ایمنی، بتوانید چایی خوش طعم و مطبوع را با آن دم کنید.

محصولات مرتبط

تعمیر چایی ساز بیم

چای ساز بیم

تعمیرات چایی ساز بیم سال‌ها از آن روزها که سماورها مسئولیت تهیه چای در خانه را بر عهده داشتند گذشته است. بعد از سماور، کتری‌ها

بیشتر

تعمیر یخچال فریزر

یخ ساز

تعمیر یخچال فریزر

سابقه طولانی نمایندگی مجاز دیجی تال سرویس در زمینه تعمیر یخچال فریزر در انواع برندها و مدل‌های مختلف، خیال شما را از بابت دریافت بهترین خدمات راحت می‌کند.

تعمیر یخچال فریزر

یخچال فریزر را می‌توان اصلی‌ترین لوازم خانگی در هر خانه‌ای دانست. وسیله‌ای که حضورش در خانه شما ضروری است. در نتیجه هنگامی که دچار مشکل می‌شود؛ به راحتی کیفیت زندگی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. پس بسیار مهم است که در درجه اول از یخچال فریزر خود به خوبی نگهداری کنید؛ و در درجه دوم در صورت خرابی و وقوع نقص فنی، بتوانید هرچه سریع‌تر و با بهترین کیفیت ممکن، آن را تعمیر کرده و دوباره به کار بیندازید.یخچال فریزرها انواع مختلفی دارند. از نمونه‌های دوقلو گرفته، تا نمونه‌های جدا و… که هر کدام هم بنا بر نیاز خانواده‌ها دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند. اما همه آنها وظیفه مشخصی دارند؛ و آن این است که محیطی سرد با دمای ثابت، برای نگهداری از مواد فسادپذیر فراهم کنند.یخچال فریزرهای امروزی اگرچه هنوز هم همان عملکرد اصلی قدیمی را دارند؛ اما با بهره گرفتن از تکنولوژی‌های مدرن، تونایی بیشتری در حفظ مواد غذایی با کیفیت ثابت در مدتی طولانی‌تر دارند.محفظه‌های جداگانه با قابلیت تنظیم شرایط یکی از این ویژگی‌ها است. همچنین نمونه‌های امروزی به نسبت مدل‌های قدیمی کمتر دچار خرابی شده و به همین دلیل است که بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده و تعمیر یخچال فریزر ضمانت‌هایی طولانی مدت در زمینه عملکرد کمپرسور ارائه می‌دهند.

یخچال فریزر

تعمیر یخچال فریزر یک موضوع تخصصی است. بخصوص در مورد نمونه‌های مدرن آن، اگر اطلاعات کافی در این زمینه ندارید،بهتر است بدون هیچ دخالتی، موضوع را از طریق یک تعمیرکار متخصص و با تجربه حل کنید.به عنوان مثال وضعیت یخچال فریزری که کار نمی‌کند، با یخچال فریزری که بد کار می‌کند کاملا متفاوت است. دیجی تال سرویس در این زمینه دارای تکنسین‌های متخصص و با تجربه است که سابقه تعمیر یخچال فریزر را به صورت روزانه و طی سال‌ها کسب کرده‌اند.نتیجه این ویژگی اطمینان از یافتن مشکل اصلی دستگاه شما و تعمیر یخچال فریزر شما به بهترین شکل ممکن خواهد بود.همچنین دیجی تال سرویس یک نمایندگی مجاز است که ارتباط خوبی با تامین‌کنندگان اصلی قطعات یدکی لازم برای تعمیر یخچال فریزر را دارد.در نتیجه می‌توانید اطمینان داشته باشید که دستگاه شما به خوبی روزهای ابتدایی به فعالیت خود ادامه خواهد داد؛ و سال‌ها در کنار شما خواهد بود.

تعمیر یخچال سرویس دیجیتال سرویس
  • تماس بگیرید

021-66476714-18

راهنمایی‌هایی برای نگهداری از یخچال فریزر

یکی از اصول مهم برای افزایش طول عمر هر وسیله‌ای بخصوص وسائل الکترونیکی، شرایط نگهداری از آن است. یخچال فریزر نیز از این قاعده جدا نیست.در نتیجه اگر شما نکاتی را در زمینه شکل استفاده از آن رعایت کنید؛ کمتر به تعمیر یخچال فریزر نیازمند می‌شوید. فارغ از مزیت این کار برای صرفه‌جویی در هزینه‌های زندگی، مسئله دردسرهای تعمیر و حتی یک روز بدون یخچال زندگی کردن هم، اهمیت روش استفاده و نگهداری از یخچال فریزر را دوچندان می‌کند.اولین توصیه در مورد یخچال فریزر محل قرارگیری آن است. این دستگاه مسئول خنک کردن و فریز کردن مواد غذایی است؛ پس بسیار مهم است که تا جای ممکن در خنک‌ترین نقطه آشپزخانه قرار بگیرد. قرارگیری یخچال فریزر در مجاورت گاز، فر و ماکروفر، به راحتی می‌تواند دستگاه شما را تحت فشار قرار دهد.

دومین نکته در زمینه نگهداری از یخچال فریزر مسئله تراز بودن آن است. در صورتی که یخچال فریزر شما به خوبی تراز نباشد؛ به مرور و در اثر لرزش مداوم به کمپرسور آن فشار آمده و موجب آسیب دیدن آن می‌شود.در نهایت سرویس دوره‌ای یخچال فریزر، بخصوص رفع ایرادات جزئی مثل آسیب دیدن نوار آهنربایی در یخچال فریزر، موجب افزایش طول عمر آن و جلوگیری از نیاز به تعمیر یخچال فریزر خواهد شد.

از دیگر خدماتی که دیجی تال سرویس به صورت تخصصی ارائه می دهد سرویس و تعمیر ماکروفر می باشد.

محصولات مرتبط

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

یخچال فریزر سامسونگ

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ سامسونگ یخچال فریزرهای خود را در انواع گوناگونی طراحی، تولید و روانه بازار کرده است. یخچال فریزرهای تک درب، دو درب،

بیشتر
یخ ساز

یخچال فریزر آریستون

آریستون تبحری خاص در طراحی انواع لوازم خانگی خاص دارد. در واقع آنچه باعث شهرت لوازم خانگی آریستون شده است؛ طراحی‌های متنوع و ویژه آن

بیشتر
تعمیر یخچال فریزر بوش

یخچال فریزر بوش

تعمیرات یخچال فریزر بوش هنر طراحی را تا چه حد می‌شناسید؟ اگر این جمله شما را به یاد نقاشی‌های با زغال و پاستل و مداد

بیشتر
تعمیر یخچال فریزر ال جی

یخچال فریزر ال جی

تعمیرات یخچال فریزر ال جی یخچال فریزر ال جی یک راه حل است. راه حلی برای کسی که نمی‌خواهد چندین میلیون پول اضافی برای خرید

بیشتر
تعمیر یخچال فریزر آ ا گ

یخچال فریزر آ ا گ

تعمیرات یخچال فریزر آ ا گ خرید یخچال فریزر آ ا گ از آن انتخاب‌هایی است که شما را به دنبال سابقه می‌کشاند. یخچال فریزر

بیشتر
تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس

یخچال فریزر وستینگهاوس

تعمیرات یخچال فریزر وستینگ هاوس اگر می خواهید درباره قدرت و کیفیت محصولات وستینگهاوس اطلاعی داشته باشید؛ کافی است بدانید این شرکت اولین کارخانه ای

بیشتر

تعمیر ماکروویو

تعمیر ماکروفر

تعمیر ماکروفر

تعمیر ماکروفر یکی از سرویس‌های تخصصی مجموعه دیجی تال سرویس است. ما ماکروفر شما را با بهترین قطعات یدکی و توسط متخصصین با تجربه، در اسرع وقت تعمیر می‌کنیم.

تعمیر ماکروفر

به نسبت سایر لوازم خانگی اصلی، سال‌های زیادی از ورود ماکروفر به بازار نمی‌گذرد. اما در همین مدت کوتاه ماکروفر به یکی از لوازم خانگی اصلی در آشپزخانه‌های ایرانی تبدیل شده است. سرعت عمل، راحتی کار و امکانات فراوان برای اهداف مختلف، از گرم کردن ساده غذا تا پختن آنواع آن، موجب شده است که ماکروفر به محصولی محبوب در میان اکثر خانواده‌ها تبدیل شود. ماکروفرها انواع مختلفی دارند که هرکدام ویژگی‌ها و امکانات خاصی را به شما ارائه می‌دهند. از جمله مهم‌ترین ویژگی یک ماکروفر که در انتخاب آن موثر است، سایز آن است. همچنین برنامه‌های کاربردی ماکروفر و امکان ماکروویو آنها، اجازه می‌دهد که پخت غذاهای بیشتری را با آن تجربه کنید.

ماکروفر

تعمیر ماکروفر و ماکروویو در ظاهر ساده به نظر می‌رسد؛ اما در عمل پیچیدگی‌ها و نکات مهمی دارد که در صورت عدم رعایت مشکلاتی را به همراه خواهد آورد. ماکروفرها اکثر دچار مشکلات ناگهانی نمی‌شوند. بلکه به مرور زمان کیفیت اولیه خود را از دست داده و در نهایت قادر به انجام وظیفه نیستند. این موضوع به دلیل کاهش کیفیت قطعات داخلی آن است. همچنین احتمالا می‌دانید که اشعه‌های ماکروفر می‌تواند مضر باشد؛ پس تعمیر این دستگاه باید به صورتی انجام شود که از شدت این اشعه‌های مضر بکاهد؛ و بتواند آن را به خوبی کنترل کند. پس اگرچه تعمیر این دستگاه ساده به نظر می‌رسد؛ اما در عمل دارای پیچیدگی‌های خاصی نیز هست که تنها از عهده یک تعمیرکار با تجربه و متخصص برمی‌آید. در نتیجه توصیه اکید می‌کنیم تعمیر ماکروفر و ماکروویو خود را به هرکسی نسپارید. دیجیتال سرویس با تجربه چندین ساله در زمینه تعمیر ماکروفر و ماکروویو متعهد است که با بهره بردن از بهترین قطعات یدکی و رعایت همه استاندارهای موجود، محصول شما را به گونه‌ای تعمیر کند که با همان کارایی سابق و بدون خطر، به فعالیت خود ادامه دهد.

تعمیر ماکروفر دیجیتال سرویس
  • تماس بگیرید

021-66476714-18

راهنمایی‌هایی برای نگهداری از ماکروفر

مانند هر وسیله الکتریکی دیگری، نگهداری و استفاده از ماکروفر و ماکروویو نیز نیازمند رعایت اصول خاصی است. این دستگاه‌ها بسیار به نوع استفاده حساس هستند؛ و استفاده نادرست از آنها به راحتی می‌تواند منجر به آسیب دیدن و کاهش کیفیت عملکرد آن شود. در مورد ماکروفرهای مدرن‌تر که قابلیت برنامه‌ریزی و پخت انواع غذاها را دارند؛ توصیه اکید ما مطالعه دقیق دفترچه راهنما است. مطالعه این دفترچه دو نکته مثبت دارد. اول اینکه به شما اجازه می‌دهد غذاهایی با تنوع بیشتر را طبخ کنید؛ و دوم اینکه با استفاده بهینه از آن، کمتر نیازمند تعمیر ماکروفر خود می‌شوید.

همچنین دو نکته اساسی وجود دارد که در مورد استفاده از انواع ماکروفر و ماکروویو، صادق است. نکته اول اینکه قرار دادن ظروف فلزی (حتی با مقدار کمی فلز، مانند ظروف چینی با طرح‌های طلاکاری شده و…) علاوه بر خراب کردن دستگاه، می‌تواند برای شما نیز خطرناک باشد. پس رعایت این نکته را فراموش نکنید. همچنین بهداشت داخل ماکروفر اهمیت بالایی در حفظ سلامت دستگاه و مواد غذایی طبخ شده با آن دارد. فراموش نکنید که فضای داخلی ماکروفر به راحتی و سریع، توسط پریدن مایعات مواد غذایی (مثل روغن‌ها) و بخار آنها، آلوده می‌شود. این آلودگی علاوه بر اثر منفی روی مواد غذایی، کیفیت فعالیت دستگاه شما را کاهش می‌دهد. پس تمیز کردن به موقع دستگاه خود را فراموش نکنید. در نهایت اگر به تعمیر ماکروفر یا ماکروویو خود نیازمند شدید؛ با خیالی آسوده با دیجیتال سرویس تماس بگیرید. دیجیتال سرویس آماده ارائه سریع خدمات سرویس و تعمیر ماکروفر و انواع دیگر آن در محل شما است.

 از دیگر خدماتی که دیجی تال سرویس به صورت تخصصی ارائه می دهد سرویس و تعمیر ظرفشویی می باشد.

محصولات مرتبط

تعمیر ماکروفر ناسیونال

ماکروفر ناسیونال

تعمیرات ماکروفر ناسیونال ماکروفر ناسیونال را شاید بتوان مدرن‌ترین محصول این برند قدیمی و بازنشسته دانست. محصولی که در زمان خود یک کالای لوکس و

بیشتر
تعمیر ماکروفر دیجیتال سرویس

ماکروفر بیم

تعمیرات ماکروفر بیم ماکروفر بیم یکی دیگر از محصولات این برند آلمانی است؛ که می‌توان آن را در ظرفیت‌های مختلف در بازار ایران نیز پیدا

بیشتر

ماکروفر آریستون

در یک آشپزخانه زیبا و مدرن، نیازمند یک ماکروفر زیبا و مدرن خواهید بود. ماکروفر آریستون مانند سایر محصولات این برند ایتالیایی، علاوه بر کارایی

بیشتر
تعمیر ماکروفر سامسونگ

ماکروفر سامسونگ

تعمیرات ماکروفر سامسونگ ماکروفر سامسونگ یکی از محصولات محبوب این شرکت معظم کره‌ای است. محصولی که توجه خاصی به بازار بزرگ ایران داشته است؛ و

بیشتر
تعمیر ماکروفر بوش

ماکروفر بوش

تعمیرات ماکروفر بوش خانه یعنی جایی که زیبایی آن برای شما آرامش پدید می‌آورد؛ و قلب خانه آشپزخانه است. دکوراسیون آشپزخانه شاید یکی از پرخرج‌ترین

بیشتر
تعمیر ماکروفر آ ا گ

ماکروفر آ ا گ

همه آ ا گ را به تولید لوازم خانگی خاص می‌شناسند. این برند به کاربرد محصولاتش بیش از طراحی ظاهری آنها می‌پردازد. همین هم سبب

بیشتر
تعمیر ماکروفر کنوود

ماکروفر کنوود

تعمیرات ماکروفر کنوود ماکروفر کنوود تجربه آشپزی سریع و آسان را در اختیار شما می‌گذارد. این محصول با طراحی انگلیسی خود، علاوه بر کارایی، زیبایی

بیشتر
تعمیر ماکروفر دوو

ماکروفر دوو

تعمیرات ماکروفر دوو ماکروفر دوو را می‌توان از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین محصولات این برند در بازار ایران دانست. محصولی که سال‌ها می‌تواند در آشپزخانه یار

بیشتر
تعمیر ماکروفر پاناسونیک

ماکروفر پاناسونیک

تعمیرات ماکروفر پاناسونیک ماکروفر پاناسونیک یکی از محصولات پر طرفدار این برند ژاپنی و پر سابقه است. محصولی که اگرچه به نسبت تاریخچه طولانی برند

بیشتر
تعمیرات ماکروفر الکترولوکس

ماکروفر الکترولوکس

تعمیرات ماکروفر الکترولوکس کمپانی الکترولوکس لوازم خانگی متنوعی را تولید می‌کند؛ که یکی از آنها ماکروفر است. این روزها ماکروفر جای خود را در بین

بیشتر

ماکروفر ایندزیت

شرکت ایندزیت دارای تنوع زیادی از لوازم منزل بوده و همواره سعی در تولید لوازم مدرن و با تکنولوژی روز نموده است. شرکت ایندزیت انواع

بیشتر
تعمیر ماکروفر ال جی

ماکروویو ال جی

در میان لوازم خانگی که این روزها در آشپزخانه‌ها به‌کار گرفته می‌شوند؛ ماکروفر یکی از آن دستگاه‌هایی است که سابقه چندانی ندارد. زمانی ماکروفرها یک

بیشتر

تعمیر بخارشور

تعمیر بخار شور

تعمیر بخارشور

دیجی تال سرویس آماده است تا با توجه به تجربه و تخصص خود در زمینه تعمیر بخارشوی بهترین خدمات را در اسرع و قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه کند.

تعمیر بخارشور

بخارشوی یک محصول ویژه است. محصولی با کارکرد خاص، که اگرچه در همه خانه‌ها حضور ندارد؛ اما اگر یک مرتبه تجربه استفاده از آن را داشتهباشید؛ دیگر نمی‌توانید تمیز کردن خانه بدون آن را تصور کنید.در عمل بخار شور یک دستگاه عالی برای تمیز کردن انواع سطوح، بخصوص کفپوش‌های لمینیت و سرامیک و حتی دیوارهای رنگ روغن است.این وسیله به کمک بخار آب تحت فشار، اثری معجزه‌آسا در تمیز کردن این سطوح دارد؛ و کار شما را در این زمینه بسیار آسان می‌کند.مهم‌ترین ویژگی یک بخارشوی خوب حجم مخزن آن و قدرت آن است.حجم مخزن اجازه می‌دهد که پس از هر بار آماده شدن دستگاه شما مدت طولانی‌تری با آن کار کنید؛ و فشار بیشتر باعث راحت‌تر شدن پروسه تمیزکاری سطوح خواهد شد.

بخارشوی

تعمیر بخارشوی از جمله تعمیرات تخصصی و سخت است.این دستگاه دارای مخزنی تحت فشار بخار آب است؛ و باید بتواند به خوب از پس حفظ فشار در مخزن و ایجاد آن برآید.البته خبر خوب این است که نیاز به تعمیر بخارشوی به این سرعت و راحتی ایجاد نمی‌شود.در واقع طراحی بخارشوی به شکلی است که معمولا در شرایط سخت و دشوار به راحتی کار خواهد کرد؛ و کمتر دچار آسیب خواهد شد.اما در صورت خرابی، تعمیر بخارشوی باید توسط یک نیروی واقعا متخصص و باتجربه انجام شود.اگر می‌خواهید پس از تعمیر بخارشوی دوباره مانند روز اول از آن استفاده کنید؛ از سپردن دستگاه خود به تعمیرکاران شخصی و بدون پشتوانه به طورجدی پرهیز کنید.این وسیله هم از نظر مکانیکی و هم از نظر الکترونیکی دارای پیچیدگی‌هایی در طراحی است؛ که تعمیر آن را برای افراد کم‌تجربه دشوار می‌کند و نتیجهنهایی مثبت نخواهد بود.ما در مجموعه دیجی تال سرویس دارای تجربه بسیار بالایی در زمینه تعمیر انواع بخارشوی هستیم.این مرکز روزانه تعداد زیادی بخارشوی از برندهای مختلف را تعمیر می‌کند. در نتیجه قبل از تعمیر بخارشوی شما، تعمیرکاران ما بارها تعمیر بخارشوی مشابه دستگاه‌تان را تجربه کرده است.

تعمیر بخارشور دیجیتال سرویس
  • تماس بگیرید

021-66476714-18

راهنمایی‌هایی برای نگهداری از بخارشوی

همان‌طور که گفتیم بخارشوی به این راحتی‌ها دچار مشکل نمی‌شود.اما این موضوع نباید باعث شود شما در هنگام استفاده از آن نکاتی را رعایت نکنید. به طور معمول رعایت مواردی که در ادامه می‌آید می‌تواند منجر بهبهبود عملکرد و طولانی شدن عمر بخارشوی شما شود.در مقابل عدم رعایت آنها ممکن است خیلی زود شما را مجبور به رفتن به تعمیرگاه و تعمیر بخارشوی کند.در درجه اول پیشنهاد می‌کنیم در داخل بخارشوی حتما از آب تصفیه شده استفاده کنید؛ آب‌های تصفیه نشده دارای املاح بالایی هستند که در بلندمدت می‌توانند منجر به ایجاد رسوب در مخزن و لوله‌های ارتباطی دستگاه شوند.در درجه دوم به هیچ عنوان در داخل مخزن دستگاه از هیچ‌گونه مواد شوینده استفاده نکنید.

این موضوع علاوه بر اینکه ممکن است خطرناک باشد؛ عمر و کیفیت مخزن دستگاه شما را کاهش می‌دهد.در انتهای کار نیاز نیست آب دستگاه را تخلیه کنید؛ و بهتر است مقداری آب در آن باقی بماند.همچنین پس از پایان کار بگذارید اجزای دستگاه، بخصوص شلنگ آن خنک شود؛ و سپس اقدام به جمع کردن دستگاه نمایید.در صورت جمع کردن فوری دستگاه، احتمال دارد شلنگ و اجزای پلاستیکی آن که داغ شده است؛ آسیب دیده و ترک بردارد.در نهایت در صورت عدم استفاده طولانی مدت، حداقل هر ماه دو مرتبه دستگاه را برای دقایقی روشن کنید؛ تا دستگاه همیشه برای شرایط کاری آماده باشد.

محصولات مرتبط

تعمیر بخارشوی بیم

بخارشوی بیم

تعمیرات بخارشوی بیم بخارشوی بیم یکی از محبوب‌ترین محصولات این برند در ایران است. به طور کلی بخارشوی محصولی ویژه است که تکنولوژی ساخت آن

بیشتر
تعمیر بخارشوی کنوود

بخارشوی کنوود

تعمیرات بخارشوی کنوود بخارشوی کنوود یک محصول ویژه است که اگر تجربه استفاده از آن را داشته باشید؛ قطعا هیچ گزینه جایگزینی برای آن پیدا

بیشتر
تعمیر بخارشوی دوو

بخارشوی دوو

تعمیرات بخارشوی دوو بخارشوی دوو یکی از محبوب‌ترین برندهای بخارشوی در ایران است. این محصول مانند سایر محصولات دوو از کیفیت و دوام بالایی برخودار

بیشتر

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

دیجی تال سرویس با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه تعمیر جاروبرقی ، انواع مدل‌های جاروبرقی را بصورت تخصصی و به بهترین نحو ممکن و در کوتاه‌ترین زمان تعمیر خواهد کرد.

جارو برقی

جاروبرقی

هرچند لوازم و وسایلی که در این روزها ساخته می‌شوند بخاطر استفاده از تکنولوژی روز و مواد اولیه مرغوب به ندرت خراب شده و احتیاج به تعمیر پیدا می‌کنند؛ اما هر وسیله‌ای به مرور زمان و بر اثر میزان کارکرد، بعضی از قطعات آنها مانند اجزاء پلاستیکی خاصیت خود را از دست خواهند داد و باید تعویض شوند.تعویض به موقع این قطعات باعث خواهد شد جاروبرقی به کارکرد عادی خود با کم‌ترین هزینه ادامه دهد. از طرف دیگر در برخی مواقع در اثر عوامل محیطی مختلف و یا نواسانات جریان برق بعضی از قطعات جاروبرقی خراب می‌شوند.مهم‌ترین کار در چنین مواقعی کمک گرفتن از افرادی با تجربه خواهد بود که دیجی تال سرویس همیشه برای تعمیرات از این افراد بهره برده است.

این شرکت همواره سعی در جلب رضایت مشتریان محترم نموده و با استفاده از دانش فنی و تخصصی در زمینه تعمیر جاروبرقی آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان خواهد بود.در هر کاری داشتن تجربه و دانش فنی مخصوص آن کار باعث خوهد شد نتیجه بهتری داشته باشیم. شرکت دیجی تال سرویس همواره از افراد متخصص با تجربه بالا برای تعمیر جاروبرقی استفاده می‌کند.تکنسین‌های ما تعمیرات را در این مرکز در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهند داد.از طرف دیگر در صورتی که در زمان تعمیر جاروبرقی احتیاج به قطعه یدکی داشته باشید؛ با بهترین نوع قطعات یدکی اصل جایگزین خواهد شد تا دستگاه شما مانند سابق به کارکرد عادی خود ادامه دهد.

این مرکز تعمیرات، همواره در طول سال‌های فعالیت خود از قطعات یدکی اصل استفاده کرده، با این کار مشتریان از تعمیرات جاروبرقی رضایت خواهند داشت؛ و از طرف دیگر نیازی به تعمیر مجدد پیدا نخواهند کرد.همواره در زمان تعمیر، کمک گرفتن از افراد ماهر بهترین نتیجه را خواهد داشت و در زمان و هزینه‌ها هم صرفه‌جویی خواهد شد. اگر فردی ناوارد اقدام به تعمیر وسیله‌ای کند علاوه بر اینکه زمان طولانی را صرف این کار خواهد کرد؛ احتمال این وجود دارد که نتواند بطور صحیح آن را تعمیر کند و به بخش‌های دیگر هم صدمه وارد کند؛ که موجب خواهد شد هزینه‌های تعمیر بالا رود.تعمیرگاه‌های متفرقه، به ندرت از لوازم یدکی اصل استفاده می‌کنند؛ و همین کار باعث می‌شود دستگاه تعمیر شده بعد از مدت کوتاهی دوباره خراب شده و مجبور به پرداخت هزینه‌های تعمیر مجدد شوید.

تعمیر جاروبرقی دیجیتال سرویس
  • تماس بگیرید

021-66476714-18

راهنمایی نگهداری از جاروبرقی

هر وسیله‌ای با نگهداری صحیح طول عمر بالاتری خواهد داشت؛ و جاروبرقی هم از این قاعده مستثنی نیست. با رعایت کردن نکات کوچک هم در هزینه‌ها صرفه جویی خواهد شد؛ و هم احتیاج به تعویض و تعمیر جاروبرقی خود نخواهید داشت.اولین نکته‌ای که در هنگام استفاده از جاروبرقی باید به آن توجه کنیم این است که در هنگام کشیدن دوشاخه از پریز، هیچ‌گاه سیم آن را نکشید و با گرفتن دو شاخه این کار را انجام دهید.با این کار سیم مسی که در داخل کابل قرار دارد کشیده شده و از دو شاخه قطع می‌شود.

مورد دیگری که باید رعایت کنید خالی کردن به موقع پاکت جاروبرقی است. اگر پاکت جاروبرقی دیر به دیر تخلیه شود موتور همیشه تحت فشار قرار می‌گیرد تا بتواند مکش داشته باشد؛ و باعث خواهد شد به مرور زمان نیم سوز شده و در نهایت بسوزد.تمام فیلترهای جاروبرقی در فواصل زمانی مشخص باید تمیز شوند.جریان هوا از این فیلترها عبور می‌کند تا به موتور برسد. کثیف شدن آنها باعث می‌شود راه هوا گرفته شده و جلوی مکش موتور گرفته شود.در پی این مشکل فشار زیادی به موتور وارد شده و باعث خرابی آن خواهد شد.در زمان تمیز کردن جاروبرقی، لوله‌های آن را هم بررسی کنید.در برخی مواقع کرک فرش در این لوله‌ها جمع شده و راه عبور هوا را مسدود می‌کند.

از دیگر خدماتی که دیجی تال سرویس به صورت تخصصی ارائه می دهد سرویس و تعمیر لباسشویی می باشد.

محصولات مرتبط

تعمیر جاروبرقی زیمنس

جاروبرقی زیمنس

تعمیرات جاروبرقی زیمنس کارخانه زیمنس نزدیک به دو قرن در زمینه تولید محصولات الکترونیکی و صنعتی به فعالیت پرداخته است؛ و نزدیک به 70 سال

بیشتر
تعمیر جاروبرقی ناسیونال

جاروبرقی ناسیونال

تعمیرات جاروبرقی ناسیونال جاروبرقی ناسیونال یکی از محصولات قدیمی این برند بازنشسته ژاپنی است. شاید بتوان گفت بسیاری از مردم ایران برند ناسیونال را با

بیشتر
تعمیر جاروبرقی بیم

جاروبرقی بیم

بیم برندی آلمانی است که محصولات خود را در بیشتر کشورهای جهان عرضه کرده است. یکی از این محصولات که با تنوع بالای خود توانسته

بیشتر
تعمیر جاروبرقی کنوود

جاروبرقی کنوود

تعمیرات جاروبرقی کنوود این روزها جاروبرقی‌ها به یکی از لوازم حیاتی هر خانه‌ای تبدیل شده‌اند. وسیله‌هایی کم‌ادعا که یکی از مهمترین و سخت‌ترین کارهای خانه

بیشتر
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ جاروبرقی سامسونگ از محصولات شناخته شده این برند قدیمی در حوزه لوازم خانگی است. محصولی قدرتمند که با تنوع بالای خود می‌تواند

بیشتر

جاروبرقی آریستون

اگر یکی از جاروبرقی‌های آریستون در خانه شماست؛ یعنی شما به ظاهر و طراحی مدرن لوازم خانگی خود اهمیت زیادی می‌دهید. لوازم خانگی برند آریستون،

بیشتر
تعمیر جاروبرقی ال جی

جاروبرقی ال جی

تعمیرات جاروبرقی ال جی انقلاب در طراحی یعنی این که یک دستگاه را که سالیان سال است به شکلی ساخته می‌شود و همه آن دستگاه

بیشتر
تعمیر جاروبرقی دوو

جاروبرقی دوو

تعمیرات جاروبرقی دوو جاروبرقی دوو یکی از محصولات خوب و به‌روز این شرکت کره‌ای است. این جاروبرقی در عین داشتن امکانات متعدد و مدرن، دارای

بیشتر
تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

جاروبرقی پاناسونیک

تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک شرکت ژاپنی پاناسونیک حدود یک قرن است که به تولید انواع محصولات برقی و الکترونیکی می‌پردازد. یکی از بزرگ‌ترین بازارهای این شرکت

بیشتر

جاروبرقی ایندزیت

هر کدام از لوازم منزل ایندزیت را مورد بررسی قرار دهید؛ خواهید دید که در ساخت آن مواد اولیه با کیفیت استفاده شده و می‌توان

بیشتر
تعمیر جاروبرقی بوش

جاروبرقی بوش

تعمیرات جاروبرقی بوش تعمیر جاروبرقی بوش امکان دارد هر روز یا هر ساعتی برای شما لازم شود زیرا جاروبرقی از آن دسته وسایلی است که

بیشتر
تعمیر جاروبرقی آ ا گ

جاروبرقی آ ا گ

یک جاروبرقی باید چه خصوصیاتی داشته باشد که بتوان آن را یک استاد پاکیزگی در خانه خواند. در یک کلام هر جاروبرقی خوبی باید شبیه

بیشتر
تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

جاروبرقی الکترولوکس

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس تولید جارو برقی در شرکت الکترولوکس از سال 1912 تا کنون ادامه داشته و می‌توان گفت این شرکت از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان جاروبرقی

بیشتر

تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

دیجی تال سرویس در زمینه تعمیر لباسشویی دارای سابقه طولانی بوده و انواع مدل‌های برندهای مختلف را به بهترین شکل ممکن و در زمانی کوتاه تعمیر خواهد کرد.

تعمیر لباسشویی

یکی از وسایلی که سال‌های طولانی کارهای خانه را آسان کرده و نبود آن در این روزها می‌توان گفت غیرممکن شده ، ماشین لباسشویی است. ماشین‌های لباسسشویی را در اندازه‌های مختلف می‌توان پیدا کرد. از ماشین لباسشویی‌های صنعتی بزرگ گرفته تا اندازه‌های کوچک که برای خانواده‌های کم جمعیت مناسب هستند. به‌طور کلی ماشین لباسشویی‌ها را می‌توان به دو گروه کلی تقسیم کرد، ماشین لباسشویی‌های درب از بالا و درب از جلو.

ماشین لباسشویی درب از بالا معمولا نیمه اتوماتیک بوده و تنها گزینه‌های محدودی برای کنترل دارد. قسمت شستشو با بخش خشک‌کن این ماشین لباسشویی‌ها از هم جدا بوده و بعد از شستشو ، لباس‌ها را باید در قسمت خشک کن قرار داد تا خشک شوند. نوع دیگر ماشین لباسشویی درب از جلو است که دارای امکانات بیشتری نسبت به نوع درب از بالا است. این ماشین لباسشویی‌ها برنامه‌های از پیش تعیین شده ای در کارخانه دارند که نسبت به جنس البسه‌ای که در آنها قرار می‌دهیم؛ بهترین شستشو را انجام خواهند داد. به ماشین لباسشویی‌هایی که برنامه‌های مختلف شستشو و خشک کردن را انجام می‌دهند اتوماتیک گفته می‌شود. این ماشین لباسشویی‌ها نیز به دو مدل مکانیکی و دیجیتالی تقسیم می‌شوند. ماشین لباسشویی‌های دیجیتال امکانات بیشتری نسبت به دیگر مدل‌ها دارند و می‌توان دمای آب، زمان روشن شدن و سرعت چرخش دیگ و غیره را بنا به نیاز تنظیم کرد.

ماشین لباسشویی

در صورتی که ماشین لباسشویی شما کار نمی‌کند؛ مرحله اول پیدا کردن علت کار نکردن آن است. یک تعمیرکار با تجربه در مدتی کوتاه مراحل تشخیص عیب را انجام داده و شروع به تعمیر خواهد کرد. دیجی تال سرویس با به‌کارگیری افرادی با تجربه و متخصص تعمیر لباسشویی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. در بسیاری از مواقع قطعات خراب شده قابل تعمیر نیستند و باید تعویض شوند؛ که تکنسین‌های دیجی تال سرویس آنها را با مرغوب‌ترین قطعات یدکی تعویض خواهند کرد. دیجی تال سرویس همواره سعی در انجام تعمیرات به بهترین نحو و کمترین زمان ممکن را دارد؛ تا رضایت مشتریان محترم را جلب کند.

تعمیر لباسشویی دیجیتال سرویس
  • تماس بگیرید

021-66476714-18

راهنمایی‌هایی برای نگهداری از لباسشویی

ماشین لباسشویی نیز مانند وسایل دیگر با نگهداری مناسب دیرتر خراب شده و به مدت طولانی به کارکرد خود ادامه خواهد داد. با رعایت کردن نکات کوچک، در هزینه‌های تعمیر لباسشویی خود صرفه جویی زیادی خواهید کرد. اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، تراز کردن آن است. با این کار فشار جانبی به دیگ و در پی آن به دیگر بخش‌ها وارد نمی‌شود. بعد از آن، همیشه شیب مناسب برای شلنگ تخلیه را در نظر بگیرید تا جریان آب خروجی به داخل برگشت نداشته باشد. یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید رعایت کنید وزن لباس‌هایی که درون ماشین لباسشویی می‌ریزید از ظرفیت ماشین لباسشویی کمتر باشد. با ریختن لباس زیاد به نگهدارنده‌های دیگ و موتور فشار زیادی وارد شده و عمر آنها کوتاه خواهد شد.

محفظه پودر شوینده نیز باید بررسی شود تا پودر در گوشه و کنار آن جمع نشده باشد. تجمع پودر باعث خواهد شد بعضی از قطعات پلاستیکی خاصیت خود را از دست دهند و خراب شوند. در فواصل زمانی این مجراهای عبور پودر را هم تمیز کنید تا ماشین لباسشویی عمر بیشتر و کارکرد بهتری داشته باشد. یکی از مواردی که در مورد تمام وسایل باید در نظر داشت تماس به موقع با تعمیرکاران است، زمانی که ایراد کوچکی در دستگاه خود مشاهده کردید در اولین فرصت نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. در بسیاری از مواقع اشکالات کوچک با بی‌توجهی تبدیل به مشکلات بزرگ‌تر شده و هزینه‌های بیشتری در پی خواهد داشت. در صورت تماس با دیجی تال سرویس تکنسین‌های ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن ماشین لباسشویی شما را تعمیر خواهند کرد.

 از دیگر خدمات دیجی تال سرویس تعمیر یخچال فریزر می باشد.

محصولات مرتبط

تعمیر ماشین لباسشویی اوشن

ماشین لباسشویی اوشن

تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن ماشین لباسشویی اوشن یکی از محصولات گروه اوشن ایتالیا است؛ که در ایران نیز نمونه‌های زیادی از آن را می‌توانید بیابید.

بیشتر
تعمیر لباسشویی وست پوینت

ماشین لباسشویی وست پوینت

تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه ماشین لباسشویی وست پوینت یکی از محصولات محبوب این برند در ایران است. در واقع ماشین لباسشویی وست پوینت را می‌توان

بیشتر
تعمیر لباسشویی زیمنس

ماشین لباسشویی زیمنس

تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس ماشین لباسشویی زیمنس یک محصول ویژه است. محصولی با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع که عملکردهای گوناگونی را در اختیار شما می‌گذارد.

بیشتر
تعمیر ماشین لباسشویی ارج

ماشین لباسشویی ارج

تعمیرات ماشین لباسشویی ارج ماشین لباسشویی ارج را می‌توان یکی از محبوب‌ترین محصولات این برند دانست. محصولی که علاوه بر مدرن بودن، دوام بسیار بالایی

بیشتر
تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات برند زیرووات از برندهای قدیمی و محبوب در ایران است. بسیاری از خانواده‌ها اولین ماشین لباسشویی خود را از برند زیرووات

بیشتر
تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه

ماشین لباسشویی گرنیه

تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه ماشین لباسشویی گرنیه از مهم‌ترین محصولات این برند اروپایی است. محصولی که می‌توانید آن را در انواع رنگ‌ها و طرح‌های خاص

بیشتر
تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

ماشین لباسشویی آریستون

تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون از یک برند قدیمی و مطرح در سراسر جهان، چیزی جز ارائه محصولات با کیفیت انتظار نمی‌رود. محصولات آریستون در حوزه

بیشتر
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از مطرح‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای ماشین لباسشویی در ایران و جهان است. این محصول با تکیه بر

بیشتر
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی کنوود

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود ماشین لباسشویی کنوود تجربه کار با یک محصول اروپایی را در اختیار شما می‌گذارد. شرکت کنوود با هفتاد سال سابقه، یکی

بیشتر
تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس

ماشین لباسشویی وستینگهاوس

تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگ هاوس وستینگهاوس برندی درخشان و پرسابقه در زمینه لوازم خانگی در سراسر جهان است. برندی که انتخاب نخست بسیاری از افراد

بیشتر
تعمیر ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی دوو

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو دوو الکترونیک یکی از شرکت‌های قدیمی کشور کره جنوبی است؛ که در حوزه‌های مختلفی در حال تولید محصول و فعالیت است.

بیشتر
تعمیر لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ماشین لباسشویی بوش یکی از دیجیتالی‌ترین ماشین لباسشویی‌های تولیدی وارد شده به ایران است. بوش با تولید این گروه از ماشین‌های

بیشتر
تعمیر لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در میان تمام ماشین‌های لباسشویی تعمیر لباسشویی ال جی یکی از جالب‌ترین آنها است. ماشین لباسشویی ال جی بسیار کم

بیشتر

ماشین لباسشویی آ ا گ

تعمیر لباسشویی آ ا گ یکی از حساس‌ترین انواع تعمیرات محصولات برقی خانگی است. از این رو ما به همه کسانی که ماشین لباسشویی آ

بیشتر
تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت اگر به دنبال لوازم آشپزخانه مدرن و در عین حال کم مصرف می‌گردید لباسشویی ایندزیت مطمئنا می‌تواند نیازهای شما را برطرف

بیشتر
تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

ماشین لباسشویی الکترولوکس

تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شرکت الکترولوکس محصولات مختلفی تولید می‌کند که یکی از آنها لباسشویی است. لباسشویی از زمانی که تولید شد مورد استقبال زیادی

بیشتر

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی

ماشین ظرفشویی

شرکت دیجی تال سرویس تعمیرات تخصصی انواع ماشین ظرفشویی شما را به بهترین نحو ممکن و در کوتاه‌ترین زمان به‌وسیله افراد متخصص انجام خواهد داد؛ تا رضایت شما مشتریان عزیز را بدست آورد.

تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم خانه است که این روزها مورد توجه زیادی قرار گرفته و آن را در هر خانه‌ای می‌توان یافت. شرکت‌های مختلف طرح‌های متنوعی از این محصول را تولید می‌کنند؛ و هر کدام از این طرح‌ها در اندازه‌های کوچک و بزرگ در دسترس هستند تا برای هر محیط و سلیقه‌ای مناسب باشند. اما بطور کلی بجز در امکانات آنها، ساختار تمامی آنها شباهت‌های بسیاری با هم‌دیگر دارند. شرکت دیجی تال سرویس با داشتن متخصصین با تجربه آمادگی تعمیر ظرفشویی را دارد.

تکنسین‌های شرکت دیجی تال سرویس با در اختیار داشتن اطلاعات فنی و به‌روز انواع ماشین ظرفشویی، انواع مدل‌های مختلف این دستگاه را به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد. کارخانجات مختلف امکانات متنوعی را برای ماشین ظرفشویی‌های خود در نظر می‌گیرند؛ تا هم ظروف به نحو احسن شسته شوند و هم در طی این فرایند انرژی کمتری مصرف شود. مدل‌های جدیدتر این دستگاه‌ها بهینه‌ترین مصرف انرژی را دارند. در برخی از این ماشین ظرفشویی‌ها یک چرخه بخار هم در نظر گرفته شده که به شستشوی بهتر ظروف کمک می‌کند. این دستگاه‌ها دارای تنوع بسیار بالایی هستند بگونه‌ای که شما می‌توانید حتی انواع مختلف قابل حمل آنها را هم پیدا کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی

شرکت دیجی تال سرویس تعمیر ظرفشویی  شما را با استفاده از بهترین قطعات یدکی اصل انجام خواهد کرد. قطعات یدکی اصل، عملکردی مانند قطعاتی دارند که در کارخانه از آنها استفاده می‌شود. این قطعات با طول عمری بالا و عملکردی مطلوب، می‌توانند عملیات شستن ظروف را بطور مناسب انجام دهند. مرکز تعمیرات دیجی تال سرویس همواره از قطعاتی استفاده می‌کند که دارای کیفیت بالا هستند, تا بتوانند رضایت مشتریان محترم را جلب کند. از طرف دیگر این شرکت قیمت‌های مناسبی را برای تعمیرات ارائه می‌دهد تا تعمیر ظرفشویی مقرون‌به‌صرفه باشد. اگر خواهان بهترین عملکرد هستید با دیجی تال سرویس تماس بگیرید و تفاوت را احساس کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی دیجیتال سرویس
  • تماس بگیرید

021-66476714

021-22723020

021-777625031

021-77581400

021-77581333

راهنمایی‌هایی برای نگهداری از ماشین ظرفشویی

هر وسیله‌ای با نگهداری مطلوب بیشتر کار می‌کند؛ و در طول مدت کارکرد هزینه‌های کمتری برای تعمیرات خواهد داشت. تعمیر ظرفشویی  هم از این قاعده مستثنی نیست؛ و اگر بطور مناسب از آن استفاده شود، خیلی به ندرت احتیاج به تعمیر پیدا می‌کند. اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که در مورد هر وسیله‌ای باید در نظر بگیریم تمیز کردن آن وسیله است. اگر بعد از هر شستشو محفظه داخلی و صافی‌های آن را تمیز کنیم موتور پمپ دیگر لازم نیست برای به جریان انداختن آب، فشار زیادی را متحمل شود تا بتواند آب را از مجاری رسوب گرفته عبور دهد. ماشین ظرفشویی وسیله‌ای برای تمیز کردن است؛ و اگر در داخل آن باقی مانده غذاهای روزهای قبل مانده باشد؛ حتی ممکن است بجای تمیز کردن باعث انتقال میکروب به ظروف تمیز شود.

یکی دیگر از نکاتی که باید رعایت کرد استفاده از مواد شوینده مناسب است؛ که می‌تواند بهترین نتیجه را حاصل کند و بر روی قطعات داخلی ماشین ظرفشویی هم تاثیرات مخرب کمتری داشته باشد. هیچ‌گاه مقداری بیش از اندازه توصیه شده از مواد شوینده استفاده نکنید. ریختن مواد شوینده زیاد باعث می‌شود در مرحله اول بر روی ظروف لکه ایجاد شود؛ و از طرف دیگر با رسوب بر روی بخش‌های داخلی ماشین ظرفشویی باعث خرابی زود هنگام آن شود. از دیگر نکاتی که رعایت آن تاثیر زیادی بر روی عملکرد ماشین ظرفشویی دارد، تمیز کردن باقی‌مانده غذا از روی ظروف است. با این کار مواد زائد کمتری بر روی صافی‌ها و فیلترها جمع می‌شوند؛ و ماشین ظرفشویی تا مرحله آخر شستشو با بالاترین عملکرد به کار خود ادامه خواهد داد.

از دیگر خدماتی که دیجی تال سرویس به صورت تخصصی ارائه می دهد سرویس و تعمیر جاروبرقی می باشد.

محصولات مرتبط

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

ماشین ظرفشویی زیمنس

تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس ماشین ظرفشویی زیمنس نیز مانند سایر محصولات این کمپانی بزرگ آلمانی در زمینه لوازم خانگی، یکی از بهترین نمونه‌ها در نوع

بیشتر